KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9592070
nr 959 2070
Ulla-Monica Lindberg
(f. 1923), Sverige
Etsning, Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), "Caroline och Kinuski", 121/225. signerad, -78, motivet: 12x18
Ulla-Monica Lindberg, född i Djursholm 1923, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 maj 2015
kl 19:15:33
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
Ulla-Monica Lindberg
Läs mer om Ulla-Monica Lindberg